Revalving shim K-TECH SH12-2110 12.00x21.00x0.10
Filtreaza dupa vehicul:
Revalving shim K-TECH SH12-2110 12.00x21.00x0.10, 5056106105618
Shims
K-Tech shims are manufactured from Sandvik 20c grade 3 material and tumble finished. They are available with 6mm, 8mm, 7mm, 10mm, 12mm and 16mm inside diameters and five thicknesses of 0.10mm, 0.15mm, 0.20mm, 0.25mm, 0.30mm. All shims are supplied in a minimum quantity of 25 pieces.