Shim K-TECH SH12-2720 27x0.20x12ID
Filtreaza dupa vehicul:
Shim K-TECH SH12-2720 27x0.20x12ID, 5056106131723
Shims
K-Tech shims are manufactured from Sandvik 20c grade 3 material and tumble finished. They are available with 6mm, 8mm, 7mm, 10mm, 12mm and 16mm inside diameters and five thicknesses of 0.10mm, 0.15mm, 0.20mm, 0.25mm, 0.30mm. All shims are supplied in a minimum quantity of 25 pieces.