Shim K-TECH SH12-3710 37x0.10x12ID
Filtreaza dupa vehicul:
Shim K-TECH SH12-3710 37x0.10x12ID, 5056106151318
Shims
K-Tech shims are manufactured from Sandvik 20c grade 3 material and tumble finished. They are available with 6mm, 8mm, 7mm, 10mm, 12mm and 16mm inside diameters and five thicknesses of 0.10mm, 0.15mm, 0.20mm, 0.25mm, 0.30mm. All shims are supplied in a minimum quantity of 25 pieces.